facebook

Відвідувачі обурені та шоковані: гола пара зайшла до пабу та спокійно пообідала

Натуризм не є кримінальним злочином у Великій Британії. У керівництві Королівської прокуратури пояснюється: “У разі натуризму необхідно знайти баланс між правом натуриста на свободу вираження думок та правом широкого загалу на захист від переслідувань, тривоги та лиха. За відсутності будь-якого сексуального контексту і щодо оголення, коли людина не має наміру викликати тривогу чи занепокоєння, зазвичай буде доречно не робити жодних дій, якщо лише представники громадськості не були фактично викликані переслідуванням, тривогою чи занепокоєнням”.

Поки Кокс і Квігган сиділи за обідом, інші відвідувачі звернулися до одного сайту, щоб залишити скарги на паб, і багато хто стверджував, що вони залишилися “шокованими”.

Одна відвідувачка навіть підвелася і попрямувала до іншого закладу, написавши у своєму огляді: “Ми відвідали паб сьогодні ввечері о 18:00, щоб повечеряти. Поки замовляли напої, оголена пара підійшла до бару, що було шоком для всіх. Ми очікували, що бармен відмовиться їх обслуговувати. У пабі було декілька сімей з дітьми, зокрема й ми, тому обслуговувати їх було недоречно. Ми вирішили залишити паб та знайти інше місце для вечері у місті. На жаль, інша родина не змогла, бо вони вже замовили їжу. Якщо ви рекламуєте паб як сімейний, ви повинні дотримуватись цих цінностей. Місцеві жителі, які часто відвідують паб, перепросили нас, але персонал, схоже, вирішив, що це нормально. Дуже розчаровує”.

Інший відвідувач обурився: “Жахливо. Якщо ви хочете піти до сімейного пабу із середньою їжею та персоналом, який обслуговує оголеного чоловіка у супроводі оголеної жінки, то це для вас. Забрав батьків. Обурений”.

Кокс, який був натуристом протягом декількох років, розповів, що здебільшого ходить голий. За його словами, там, де він живе, є магазини, продуктові крамниці та паби, куди він без проблем регулярно заходить голий.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Ми сіли в кутку пабу та поїли. Люди швидко повернулися до своїх напоїв та продовжили свій день. Зрештою, двоє голих людей, що сидять у кутку з пивом і гамбургером, швидко набридають. Поки ми були там, до нас підійшло декілька людей, щоб поговорити, поставити запитання або попросити фотографію. Ми зв’язалися із пабом першими і отримали їхній дозвіл на відвідування”.

Зі свого боку, представник пабу сказав: “Ми отримали як негативні, так і позитивні відгуки, які ми прийняли до уваги, проте натуризм є законним у Великій Британії, і ми пишаємося інклюзивністю та вітаємо індивідуальність та відмінності кожного”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...