facebook

На сході загинули восьмеро військових з однієї області. ФОТО

На Сарненщині попрощалися із Олексієм Поліним, Дмитром Войтюком та Олександром Савичем. У селі Чудель провели в останню дорогу Анатолія Боротюка, в Кричильську – Василя Колоса. У Рівненському районі попрощалися із трьома Захисниками – Іваном Борисюком, Віталієм Гапончуком та Сергієм Дорошенком.

Про це пише Рівне Вечірнє.

Олексій Полін народився та проживав у місті Сарни. За фахом був вчителем фізкультури. З 25 лютого минулого року долучився до лав тероборони та став на захист України. Служив молодшим сержантом. На жаль, 3 червня 2023 року 32-річний воїн загинув у результаті бойових дій поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині. У Героя залишились батьки.

Дмитро Войтюк народився та проживав у місті Сарни. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі у лавах тероборони. Служив молодшим лейтенантом, командиром стрілецького взводу. На жаль, 3 червня 2023 року 30-річний Герой загинув в результаті бойових дій поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині. У Героя залишились дружина та маленький синочок.

Олександр Савич уродженець села Милячі, разом з родиною проживав у місті Сарни. З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у лавах тероборони. Служив молодшим сержантом, водій стрілецького відділення. На жаль, 47-річний Герой загинув 4 червня в результаті бойових дій поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині. У Героя залишились дружина та син.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Анатолій Боротюк народився та проживав у селі Чудель Вирівської громади. Призваний на військову службу по мобілізації у лютому 2023 року. Захищав Батьківщину на Сході. На жаль, 42-річний Герой загинув 4 червня в результаті бойових дій поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині. У Героя залишились дружина та троє дітей.

Василь Колос народився та проживав у селі Кричильськ Сарненської громади. Солдат військової частини А1008, 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого служив на Харківщині, н.п. Куп’янськ. На жаль, 4 червня під час населення служби у Василя раптово зупинилось серце. Поховали воїна у рідному селі Кричильськ.

Корецька громада з належною шаною, гідно назавжди попрощалася із загиблим земляком, Героєм Іваном Борисюком, 1994 року народження. Чоловік проживав у селі Морозівка, із непохитною вірою відправився на передову, щоб захищати нашу країну. На жаль, 3 червня Іван Борисюк загинув у запеклому бою в районі міста Бахмут. Родина втратила сина та брата.

Гощанська громада провела останньою життєвою дорогою Захисника Віталія Гапончука, уродженця села Синів. Разом із сім’єю Віталій проживав у місті Буча Київської області, був хорошим сином, чоловіком, батьком трьох дітей. У перші дні широкомасштабної війни в Україні його мобілізували.

На жаль, Віталій Гапончук помер 31 травня в населеному пункті Великомихайлівка Дніпропетровської області на 44 році життя.

Жителі Рівненської та Олександрійської громад віддали останню шану Герою-Захиснику Сергію Дорошенку. Чоловік народився в Олександрії. У 2015-2016 роказ Сергій служив у зоні проведення антитерористичної операції. Тож коли розпочалося повномасштабне вторгнення, вже 25 лютого 2022 року йому зателефонували з військової частини. Не думав ні секунди, адже хотів, щоб сім’я, близькі були цілі і в спокої – тож поїхав захищати. У травні військовий отримав вогнепальне поранення, проходив реабілітацію, проте навіть не думав про демобілізацію. Після одужання відразу повернувся у свою військову частину, до своїх побратимів. На жаль, 2 червня внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Масютівка Харківської області 42-річний бойовий медик розвідувального батальйону, старший солдат Сергій Дорошенко загинув.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв. Вічна та світла пам’ять мужнім захисникам України.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...