facebook

“Шалена гроза пре в ці області України з лютою силою, потоки води хлинуть на ці міста”: синоптики про опади і холод

Експерти кажуть про наближення злив, дощів і похмурої погоди. Українців закликають не нехтувати прогнозами.

Як інформує “Апостроф”, погода на вихідних 10-11 червня буде не найприємнішою, особливо якщо не вдасться уникнути перебування на вулиці. У суботу опади очікуються у половині регіонів, а в неділю дощі пройдуть по всій країні.

Погода у суботу 10 червня

У західних областях термометри покажуть +20…+23 °C, у центральних, східних, південних та північних — +26…+29 °С. Без опадів очікується хмарна погода лише в Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській та Черкаській областях. На решті території країни пройдуть помірні дощі з грозами.

Враховуючи такий прогноз погоди, заздалегідь запасіться пломбіром та сорбетом, щоб у суботу не виходити з дому, але при цьому смачно відзначити Всесвітній день морозива.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Погода в неділю 11 червня

Усю Україну в неділю накриють дощі із грозами. Радимо одягатися тепліше, особливо вранці – вітер буде вологим. На заході, сході та півночі країни очікується +19…+21 °С, у південних та центральних регіонах повітря прогріється до +23…+25 °С.

Погода в понеділок 12 червня

Дощова погода затримається. На заході та сході України, а також на Херсонщині пройдуть помірні дощі з грозами. У Києві, центрі, на півночі та півдні місцями очікуються короткочасні дощі. Погода на початку тижня буде прохолодною, в середньому +18…+21 °С.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...