Український воїн з позивним “Текіла” складав підсумковий іспит просто з фронту і зворушив мережу. Все ж краяни дивуються, чому захисникові не могли поставити високий бал відразу.
Джерело:
тікток Лесі Коцур
Промовисте відео оприлюднила у свому тіктоці кандидатка історичних наук, доцентка Університету Григорія Сковороди в Переяславі Леся Коцур. Як реагують українці та що каже про цей іспит авторка відео, читайте на 24 Каналі.
Воїн складав відео з фронту і зворушив мережу
На оприлюдненому відео воїн з позивним “Текіла” розповідає, коли виникли перші держави. І все б нічого, та наш захисник складає іспит, перебуваючи у цей момент на фронті.
Нічого незвичайного, просто український воїн складає державний підсумковий іспит,
– зауважила викладачка.
Воїн складав іспит просто з передової і зворушив українців: відео
https://www.tiktok.com/@lk_19891/video/7241932447288462598?embed_source=121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_blank&refer=embed&referer_url=24tv.ua%2Feducation%2Fukrayinskiy-voyin-skladav-ispit-peredovoyi-rozchuliv-ukrayintsiv_n2331439&referer_video_id=7241932447288462598
Українці були зворушені цим відео і так його прокоментували:
Наші найкращі!
Цей хлопець реально надихає. Успіхів йому!
Потужна й нездоланна нація.
Нашу націю не перемогти!
100 А. Відмінно.
Чому не можна було автоматично зарахувати?
Відео на згадку нашим воїнам
У коментарі 24 Каналу пані Леся розповіла: відео записала на згадку про іспит хлопцям-воїнам. На відео – захисник Роман.
Це був випусковий іспит з “Історії та теорії політики, педагогіки” у здобувачів-політологів і водночас майбутніх бакалаврів. Частина з них добровільно пішла захищати Україну після 24 лютого 2022 року,
– наголосила Коцур.
І зауважила: ці обставини, звичайно, вплинули на навчальний процес. Тож для хлопців довелося розробляти індивідуальний графік навчання.
Сьогодні один зі студентів (Роман, – 24 Канал) складав іспит онлайн прямо з передової️. Відповіді давав ґрунтовні, проте повноцінно завершити свій виступ він не встиг: їхня група з Медичного батальйону “Госпітальєри” терміново помчала на евакуацію поранених. Як стало відомо пізніше, були 200-ті й 300-ті,
– повідомила доцентка.
Чому цей вчинок – приклад для інших
Доцентка Університету Григорія Сковороди при цьому каже: навчатися за таких умов складно і не зовсім зручно, проте хлопці не кинули навчання. Це, зокрема, важливо, адже:
навчання перемикає увагу наших воїнів від того болю й пекла, яке вони бачать в умовах бойових дій;
здобуття освіти свідчить про те, що людина не втрачає сенсу життя й будує плани на майбутнє;
часто відсутність вищої освіти перешкоджає кар’єрному зростанню прогресивних військових, які можуть змінювати українське військо на краще.
Ми не маємо морального права не підтримати освітні прагнення наших захисників і захисниць. Навіть в умовах, коли вони служать. Звісно, за таких умов навчання не стандартне і, можливо, не таке змістовне, як у мирний час, проте воно й не маргінальне, як модно зараз думати в колі диванних експертів. Досвід показує, що наші військові досить гнучкі й здатні швидко навчатися,
– наголосила Коцур.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…