В Еквадорі 76-річна жінка, яку оголосили мертвою в лікарні, почала дихати в труні. Міністерство охорони здоров’я Еквадору створило комітет для розслідування інциденту.
Про це повідомляє BBC.
Медики еквадорської лікарні констатували смерть 76-річної Белли Монтойя минулого тижня після підозри на інсульт. Жінку пролежала в труні кілька годин, однак потім члени сімʼї побачили, що вона хапає ротом повітря. На опублікованому відео видно, як жінка лежить у відкритій труні й важко дихає.
Зараз Белла Монтойя повернулася в реанімацію. Міністерство охорони здоровʼя Еквадору створило комітет для розслідування інциденту. У заяві міністерства йдеться, що у жінки сталася кардіореспіраторна зупинка – втрата дихання та серцевої діяльності – і вона не реагувала на спроби реанімації.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…