Поліція затримала підозрюваного.
У Вінниці у вівторок, 20 червня, біля одного із місцевих парків затримали голого чоловіка, який демонстрував перехожим свої статеві органи.
Про це повідомили в поліції Вінницької області.
До поліції звернулись дві жительки Вінниці. Жінки повідомили, що при вході у парк невідомий оголений чоловік демонструє перехожим свої статеві органи.
На місце інциденту прибули правоохоронці, які затримали підозрюваного. Ним виявився 61-річний житель Хмільницького району Вінницької області.
Підозрюваний відмовився пояснювати поліції мету своїх дій. Йому оголосили підозру за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує обмеження волі на строк до п’яти років.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…