Дитину ушпиталили.
У Крижанівці Одеської області з вікна випала чотирирічна дівчинка. Дитина сперлася на москітну сітку. Її шпиталізували до медзакладу у важкому стані.
Про це 26 червня повідомили в пресслужбі Нацполіції області.
Про подію поліцію повідомили медики обласної дитячої клінічної лікарні, куди доправили дівчинку. У потерпілої лікарі діагностувати закриту черепно-мозкову травму голови, струс головного мозку та забій спини.
За попередньою інформацією, дитина з цікавості забралася на підвіконня, сперлася на москітну сітку та випала з вікна. Тим часом її мати поралася на кухні.
Наразі поліцейські встановлюють повні обставини події. Вирішується питання щодо правової кваліфікації.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…