facebook

“Для вбитих росіянами 14-річних донечок мати шукає весільні сукні”: подробиці трагедії у Краматорську

За словами керівниці школи, в той трагічний момент дівчатка були або в піцерії, або поряд із нею.

Стали відомі нові подробиці про двох 14-річних сестер-близнючок, які загинули вчора під час ракетного удару росіян по Краматорську Донецької області. Як з’ясувалося, вони навчалися в тій самій школі, директорку якої в лютому також убили росіяни. Крім цього, ввечері 28 червня стало відомо, що росіяни вдарили по кафе в той час, коли там були відвідувачі. В тому числі – двоє дівчаток-близнючок разом з татом.

Про це в коментарі для ТСН.ua повідомили нинішня в.о. директора краматорської школи №24 Людмила Осадча та знайома родини Олена Хандій.

“Обидві сестрички навчалися у 8-му класі, закінчили його. Вони були дуже тихенькими та дуже старанними, завжди стояли одна за одну, допомагали одна одній. Але за характером були дуже різні. Наприклад, Аня була більш активною, а Юля, навпаки, більш тихенькою. Аня частенько їй допомагала, витягувала в навчанні. Вони все робили разом”, – ридаючи навзрид, розповідає керівниця школи.

До цього Людмила Іванівна додає: “Я читала у них математику. Можу сказати, що вони були дуже старанними дівчатками, добре вчилися, на тверду дев’ятку. Ці дівчатка були дуже тендітними, як дві билиночки…”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами керівниці школи, в той трагічний момент дівчатка були або в піцерії, або поряд із нею.

Мати однокласника цих дівчаток, мешканка Краматорська Олена Хандій, у коментарі для ТСН.ua розповіла, що Аня та Юля були єдиними дітьми у своєї мами.

“Дівчата зайшли з татом до піцерії. Як і завжди, вони ходили всюди разом за ручку. Під час вибуху вони були в кафе. Не впевнена, але так кажуть, що мати виховувала дівчаток сама. Їм потрібна фінансова допомога. Їх родина часто їздила в передмістя до бабусі, тому що там було спокійніше. А до Краматорська приїздили, щоб провідувати своє житло. Сьогодні я спілкувалася з мамою дівчат. Знаю, що вона зараз шукає весільні сукні, щоб у них поховати своїх єдиних донечок. Така є традиція…Серце не витримує такого…” – каже Олена Хандій.

Також, як розповіла нам очільниця школи, на початку цього року під час ворожогу обстрілу загинула директорка цієї ж школи.

“Вона загинула разом зі своїм чоловіком. Вони були нерозлучні”, – повідомила нам Людмила Осадча.

Нагадаємо, внаслідок ворожого удару по Краматорську ракетами ввечері 27 червня загинули десятеро містян. Поранено 61 людину (серед яких, зокрема, 8-місячний малюк). Рятувальники досі шукають постраждалих під завалами зруйнованих будівель.

За уточненими даними, окупанти завдали по Краматорську удару ракетами “Іскандер”, а не С-300, як повідомлялося раніше.

Зокрема, загарбники вдарили по піцерії, під завалами якої опинилися люди.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...