facebook

Задачка для учнів 6 класу ставить у глухий кут усіх дорослих

Лише генії впораються

Коли дорослим в Інтернеті дали дитяче запитання з математики, багато з них були повністю збиті з пантелику, не маючи уявлення, як розгадати складну головоломку.

Наприклад, зараз у мережі обговорюють задачу для 11-річних дітей, яка ставить у глухий кут усіх дорослих.

Як пише Mirror, коли дорослим в Інтернеті дали дитяче запитання з математики, багато з них були повністю збиті з пантелику, не маючи уявлення, як розгадати складну головоломку, щоб знайти правильну відповідь.

Задача пропонує дітям реальний сценарій про хлопчика на ім’я Кляйн, який читав книгу. Використовуючи деякі дроби, діти повинні були визначити, скільки сторінок у книзі Клейна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Математична задача звучить так:

Кляйн прочитав 30 сторінок книги в понеділок і 1/8 книги у вівторок. Він завершив решту 1/4 книги в середу. Скільки сторінок у книзі?.

Кілька людей швидко прокоментували, що ви можете легко знайти відповідь, скоригувавши дроби, оскільки 1/4 дорівнює 2/8, тобто книга складається з 30 сторінок плюс 3/8.

Як розв’язати задачу?
Отже, одна повна книга мінус 3/8 дорівнює 30 сторінкам, а це означає, що залишилися 5/8 книги, які не входять до початкової частки, також дорівнюють 30 сторінкам.

Коли ви знаєте, що 5/8 = 30, вам потрібно розділити 30 на 5, щоб отримати значення 1/8. Більшість із нас зможе обчислити, що 30 поділено на 5 дорівнює 6, тож тепер усе, що залишилося зробити, це помножити 6 на 8, щоб отримати значення 8/8, або всю книгу, тобто відповідь буде 48.

Один користувач підсумував це, коли написав: 1/8+1/4=3/8, отже, 5/8 дорівнює 30, тобто 1/8 дорівнює 6. 6×8 дорівнює 48.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...