facebook

Зробимо все, щоб кожен говорив англійською, – Федоров

Держава планує посилити роль англійської мови в освіті та професійній сфері.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров, коментуючи подання до Верховної Ради президентського законопроєкту про застосування англійської мови.

На думку урядовця, володіння англійською безпосередньо пов’язане з рівнем конкурентоспроможності та зарплатою на ринку праці для кожного громадянина. Тому держава планує всіляко сприяти вивченню цієї мови.

Відтак англійська, як стверджує Федоров, має стати обов’язковою для вивчення в усіх закладах освіти, починаючи з дошкільних.

Окрім того, ідеться також про трансляцію мовою оригіналу англомовних фільмів і телепрограм, а також допомогу держави в навчанні дорослих.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Кожен українець матиме можливість безоплатно підвищити рівень володіння мовою. Держава оплачуватиме спеціальні курси. Залучатимемо англомовних волонтерів у школи, проводитимемо розмовні клуби. Також запустимо окремий портал з безоплатними уроками та курсами. Робитимемо все, щоб кожен українець розмовляв англійською», – відзначає віцепремʼєр.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...