Міністерство внутрішніх справ Польщі відправляє на кордон з Білоруссю додатково кілька сотень міліціонерів у зв’язку з “напруженою ситуацією”, що пов’язана зокрема з передислокацією бойовиків ЧВК “Вагнер” у Білорусь.
Про це пише УНІАН.
“У зв’язку з напруженою обстановкою на кордоні з Білоруссю я вирішив посилити наші сили групою з 500 поліцейських із загонів по боротьбі з заворушеннями і контртерористів”, – написав міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський в Twitter.
Глава МВС зазначив, що поліцейські приєднаються до п’яти тисяч прикордонників і двох тисяч військовослужбовців, які зараз знаходяться на кордоні.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…