Саакашвілі вперше за кілька місяців з’явився на екранах і шокував своїм станом.
Грузія продовжує повільно та цинічно катувати свого експрезидента Міхеіля Саакашвілі. Те, що відбувається – це “неймовірне історичне самогубство”.
Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк у Мережі.
За його словами, такими діями “Грузія” стає синонімом до слова “людожерство”.
“Невже так хочеться отримати заохочення росіян? Невже так кортить бути улюбленими та слухняними васалами Путіна? Невже так подобається відверто вбивати власну європейську перспективу? Мотиви замовників та виконавців зрозумілі. Але невже потрібно при цьому обов‘язково зробити «Грузію» синонімом людожерства?”, – наголосив Подоляк.
Нагадаємо, уперше за останні кілька місяців Міхеіл Саакашвілі показався на відеозв’язку. Експрезидент Грузії дистанційно взяв участь на засіданні Тбіліського міського суду, йдеться в ТСН.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…