Categories: Україна

Розбещував власну дитину: на Одещині затримали священника УПЦ МП

Затриманому суд вже обрав йому запобіжний захід.

У Білгород-Дністровському районі Одеської області затримали чоловіка, який розбещував свою неповнолітню доньку.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області, встановлено, що 37-річний житель вказаного району вчиняв розпусні дії відносно своєї 14-річної доньки. При цьому він переконував її нікому не розповідати про “відносини між ними”.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру у розбещенні неповнолітньої (ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зараз встановлюються всі обставини того, що відбулося.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як уточнили УНІАН в правоохоронних органах, фігурант провадження – священник однієї з місцевих церков УПЦ Московського патріархату, а розпусні дії він здійснював нібито тривалий час.

“Він – настоятель сільського храму”, – сказало джерело. Водночас правоохоронець не зміг уточнити: підозрюваний формально перебуває “на службі” чи його після викриття вже позбавили сану.

Цікаві останні новини, які варто знати

Як повідомляв УНІАН, у Києві у розбещенні неповнолітніх хлопчиків підозрюють 39-річного чоловіка. За даними правоохоронців, викрили зловмисника у сексуальних контактах з двома 15-річними хлопцями, яких підозрюваний заманював до своєї квартири.

За “стосунки” він пропонував дітям гроші. За деякими даними, може йтися про журналіста видання “Вести” Тараса Козуба.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago