На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Іван Кочержат. Про смерть земляка на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Долинської громади Іван Дирів.
Іван Кочержат народився 8 червня 1974 року. Чоловік проживав у селі Мала Тур’я Калуського району. Старший лейтенант Іван Кочержат служив командиром механізованого взводу однієї з бригад.
“Висловлюємо глибокі співчуття всім рідним та близьким. Це велика втрата для нашої громади та України”, — йдеться у дописі.
Боєць Іван Кочержат загинув 7 липня 2023 року під час штурму українських позицій військовими РФ поблизу міста Авдіївка Покровського району Донецької області.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…