facebook

“Стріляй по ногах!”: шестеро військкомів ганялися за чоловіком з пістолетом

У поліції відреагували на скандал.

На Дніпропетровщині спілкування цивільного з військовими, які, ймовірно, мали намір видати йому повістку, закінчилось стріляниною.

Мешканці Дніпропетровської області в одному з Telegram-каналів оприлюднили відео, на якому можна побачити, що декілька людей у військовій формі, ймовірно, представники військкомату, в зоні відпочинку наздоганяють чоловіка.

Авторка відео стверджує, що таким чином представники військкомату видають повістки. До цього додала, що почула на адресу чоловіка, який тікав, фразу: “Стріляй по ногах”. Згодом на відео лунає постріл у повітря. Хто саме його здійснив – автор відео цього не каже, але на ролику помітно, що руку до гори з якимось предметом підіймає чоловік у цивільному.

Після цього один з військових повалив на землю цивільного.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Вони б’ють його!”, – кричить авторка відео.

Наразі всі обставини цієї події з’ясовують правоохоронці. Про це в коментарі для ТСН.ua повідомила речниця поліції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

“Матеріал зареєстрований, встановлено частину учасників події, зараз з ними спілкуються поліцейські. Із заявами до нас ніхто не звернувся. Матеріал ми зареєстрували по публікаціях в ЗМІ. Поліцейські наразі проводять перевірку та встановлюють всіх учасників події”, – повідомила нам Ганна Старчевська.

За даними наших джерел в МВС, учасниками подій були зокрема і представники ТЦК.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...