Помічник депутата Тетяни Чорновол Андрій Дзіндзя на авто збив одного з учасників торговельної блокади під час сутичок. Чоловік втік із місця аварії.
Про це написала на своїй сторінці у Facebook журналістка Вікторія Мамотюк.
Вона зазначила, що постраждалий ветеран АТО написав заяву до поліції. Згодом Андрія Дзіндзя було затримано на блокпосту.
У Штабі блокади підтвердили інформацію про інцидент і додали, що подія сталась на редуті “16 добровольчого батальйону” у Кривому Торці.Внаслідок наїзду учасник блокади отримав тілесні ушкодження. Удар автівкою був настільки сильним, що від зіткнення з чоловіком на автомобілі нападника залишилась вм’ятина на крилі машини.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…