Близько 06:30 сьогодні, 26 липня, на спецлінію 102 повідомив рівнянин, що на вулиці Вʼячеслава Чорновола виявив жінку без ознак життя зі слідами крові.
Наразі на місці події працюють правоохоронці і встановлюють всі деталі.
Більше інформації – згодом.
Поліцейські встановлюють обставини загибелі жительки Рівного. Близько 06:30 сьогодні, 26 липня, на спецлінію 102 повідомив рівнянин, що на вулиці Вʼячеслава Чорновола виявив жінку без ознак життя зі слідами крові.
На місці події працює керівництво Головного управління поліції області та Рівненського РУП, слідчо-оперативні групи ГУНП та райуправління, криміналістична лабораторія, кінологи.
Поліцейські встановили особу загиблої: 29-річна жителька обласного центру. Наразі усі обставини смерті встановлюють.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…