facebook

Вихователь дитбудинку продавав дітей на органи у Європу. ВЫДЕО

Ще у червні 2023 року затримали чоловіка, який намагався продати 11-місячну дитину за кордон, а лише 29 липня опублікували його відеозізнання.

Про це пише Радіо Трек.

«Тепер справа за правоохоронцями та судом» – зазначив Погоріляк.

На відео – 43-річний Денис Вароді, уродженець Закарпаття, який працював у Перечинській школі-інтернаті, розповідає про свою спробу продати 11-місячну дитину в Європу за 25 тисяч доларів.

Торговець дітьми зізнається, що чітко усвідомлював, що везе дітей «на органи». При тому, що батькам він казав, що діти будуть усиновлені в європейські родини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У цьому сенсаційному відео від Дениса Вароді йдеться про те, що в Перечині дітей колишньої школи-інтернату вивозили за кордон на органи в 2010-2014 роках. А також кілька випадків про 2016-2018 роки.

До цього додає, що й інші працівники Перечинського інтернату брали участь у вивезенні дітей на органи за кордон.

Підозрюваний чітко називає, хто саме брав участь: директор школи-інтернату, юрист із села Туриця та син директора з Ужгорода.

«Коли вивозили 25 дітей під виглядом лікування, то поверталось тільки 23», – мовить чоловік.

Він також додає, що переважно обирали дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Говорить, що торгівлю дітьми приховували й працівники з відділу освіти.

«Деякі були перевірки у школі-інтернаті, а саме працівників з відділу освіти, інших інстанцій. Вони це все покривали…час від часу проходили перевірки і все це замовчувалось», – каже підозрюваний із Закарпаття.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...