facebook

“Вже скоро потужна гроза вдарить у цих областях, тотальний дощ накриє ці міста”: фахівці про зливи і холод

Синоптики запевняють українців, що вже скоро у цілому ряді областей спека зміниться зливами. Експерти закликаютьготуватися до негоди.

Як інформує “РБК-Україна”, погода в Україні скоро зміниться з приходом атмосферного фронту. Спека, яка випробовує українців 37-градусними показниками спаде, а натомість прийдуть грози і зливи.

Якою буде погода в найближчі кілька днів, розповіли синоптики Українського гідрометцентру.

Коли стане прохолодніше

Синоптики показали на погодних картах, що вже 5-го серпня почне хмарити в західних областях, але градуси все ще очікуються високі: +29…+35. Чим південніше, тим спекотніше.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

6 серпня на Заході вже +22…+25, очікуються дощі і грози. А от на решті територій стане ще задушливіше: +33…+37, опади малоймовірні.

У понеділок, 7 серпня, свіжіше повітря дійде до центру (+28…+30), на Заході суттєво похолоднішає (+18…+21). А от Південь і Схід все ще потерпатимуть від високих температур – тут до +37 градусів. Опади в цей день ймовірні на Заході, Півночі і в центральних областях.

Вже 8 серпня ймовірно спадання спеки до +19…+26 в західних, північних, центральних областях. На Півдні – від +26 до +32 градусів.

Памятайте, що чим ближче до дати, тим точніше прогноз погоди.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...