Загалом за можливість вийти із СІЗО екс-намісник Лаври сплатив понад 33 мільйони гривень.
Колишній намісник Києво-Печерської Лаври Павло Лебідь (також відомий як “Паша-Мерседес”) вийшов із СІЗО під заставу у 33,3 мільйона гривень. Про це повідомив його адвокат Микита Чекман.
За його словами, цю “непідйомну на перший погляд суму” зібрали завдяки пожертвам вірян УПЦ МП.
“Сьогоднішня подія – це спільна заслуга парафіян Української Православної Церкви, які довели, що немає нічого неможливого. Заставу внесли близько 1000 чоловік!” – повідомив Чекман.
Сам митрополит вже опублікував відео, в якому він подякував всім “браттям і сестрам” за “молитви і любов”.
Арешт екс-намісника Лаври
У квітні колишній намісник Печерської Лаври Павло Лебідь отримав підозру в розпалюванні міжконфесійної ворожнечі і виправданні російської агресії. У якості запобіжного заходу суд призначив йому цілодобовий домашній арешт.
Але пізніше Служба безпеки України викрила нові факти протиправної діяльності фігуранта і повідомила йому нову підозру – порушення рівноправності громадян залежно від їхніх релігійних переконань та виправдовування збройної агресії РФ, вчинене повторно. Після цього суд вже змінив йому запобіжний захід з домашнього арешту на перебування під вартою з можливістю вийти під заставу.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…