facebook

У Польщі затримали 4 осіб, які “наживались на українках та розпусті”: фото

Сутенерам загрожує кримінальне покарання.

У Польщі затримали 4 осіб, яких звинувачують в отриманні коштів від того, що вони втягували громадянок України у проституцію та підшукували клієнтів.

Про це пише onet.pl.

Організована злочинна група, яка заробляла на проституції громадянок України, діяла під прикриттям фірми з оренди і прибирання приміщень у Пулавах. Про її ліквідацію оголосило в середу Люблінське воєводське управління поліції.

Група складалася з трьох чоловіків та однієї жінки. Її членам уже висунули звинувачення у справі про отримання матеріальної вигоди від розпусти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“За керівництво групою відповідатиме 49-річний чоловік із гміни Пулави, який з метою легалізації праці жінок, що займалися проституцією, створив фіктивну фірму, яка здійснювала оренду приміщень і прибирання. Таким чином, разом з іншими затриманими він отримував матеріальну вигоду від проституції громадянок України. Члени групи займалися, зокрема, розміщенням оголошень в Інтернеті, наданням приміщень для сексуальних послуг і контактами з користувачами”, – повідомляє Анджей Фійолек, речник Воєводської комендатури поліції в Любліні.

Після доставлення до Окружної прокуратури в Любліні всім затриманим були висунуті звинувачення, а згодом суд тимчасово заарештував їх. Поліція стягнула з підозрюваних понад 50 тисяч злотих у рахунок майбутніх штрафів.

За скоєння злочину лідерові групи загрожує до 10 років позбавлення волі, а іншим – до п’яти років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...