Дівчина, котра перемогла анорексію, дала відсіч інтернет-користувачам, що взялися критикувати її оновлене тіло. Адже разом із зайвою, на їхню думку, вагою вона здобула любов до себе та відвоювала назад власне життя.
Меган Джейн Кребб захворіла на анорексію в 14-річному віці. Зараз їй 23, вона жива, здорова та веде “бодіпозитивний” блог.
Нещодавно Меган розбурхала мережу, запостивши в своєму Instagram колаж, своє фото “до” та “після”. Про це пише The Huffington Post.
“Ліворуч я 2 з половиною роки тому, незабаром після того, як віднайшла позитивне ставлення до власного тіла, а праворуч я сьогодні. Ви, певно, помітили найочевиднішу річ, якої я набула в проміжку між цими фото: вагу. Але також я набула ще багатьох речей. Набула ментальної свободи. Набула любові до себе. Отримала назад своє життя, після років віри в те, що я негідна жити через те, як виглядало моє тіло”, – написала Кребб.
“Я знаю, світ хоче, щоби ви вірили в те, що чим менше важитимете, тим щасливішими ви будете. Знаю, що від мене очікують, що я соромитимуся цієї трансформації. Що заприсягнуся скинути вагу, що проведу моє життя в гонитві за тілом на лівій фотографії та куплюся на ідею, що стану ціннішою, як його здобуду. Але я цього не робитиму”, – запевнила дівчина.
Зі слів Меган, за роки, змарновані у боротьбі за “кубики” та зменшення цифр на вагах, вона усвідомила дуже важливу річ: щастя – це не розмір.
“Втрата ваги не вилікує ненависті до себе. Психічне здоров’я важливіше за розмір сукні. І всі ми варті того, щоби любити себе такими, якими ми є. Настав час нам відстояти свою думку та відмовитися продовжувати кривдити себе у гонитві за “досконалим” тілом, якого навіть не існує. Час усвідомити, що ми й так достатньо хороші. Час повернути собі силу”, – закликала блогерка.
Одначе далеко не всі інтернет-користувачі погодилися з Меган. Її пост став “вірусним” у Instagram, та в деяких коментарях дівчині докоряли тим, що “ліва” вона значно гарніша, та питали, нащо вона себе занапастила. Дівчина вирішила відповісти на ці закиди.
“Зажди, тож ти просто вирішила занапастити своє тіло?” Ха, я просто покинула катувати себе щодня за те, що не вписувалася в образ, яким ніколи й не мала бути”, – відказала Кребб.
“Ти могла лишитися такою ж та любити своє тіло, ти не мусила ставати жирною.” Я могла лишитися такою ж та скотитися по спіралі до розладу харчової поведінки, який мало не вбив мене в 15 років. Я могла продовжити морити себе голодом та щодня по кілька годин одержимо тренуватися, але це ніколи не привело б мене до любові до себе. Не мало зачення, скільки ваги я скидала, завжди було, що ненавидіти. І, звісно, людям не потрібно набирати вагу, щоби почати себе любити, просто це те, чого потребувало моє тіло, щоби відповідати моїй ментальній свободі. Це моє щасливе тіло”, – пояснила вона.
“Але ж ти точно не можеш бути щасливою, виглядаючи так, як зараз, я б ніколи не змогла бути щасливою в такому тілі.” Я теж не думала, що буду, але виявилося, що щастя – це не розмір. А я змарнувала надто багато років, вірячи в протилежне”, – зазначила Меган.
І саме тому, додала дівчина, вона не облишить переконувати людей у тім, що вони заслуговують на щастя такими, які є, не “через 10 фунтів”, а вже зараз. А що стосується злих коментарів – то вони лише зміцнюють бажання Меган іти вперед.
Нагадаємо, американський педіатр дала поради батькам, як говорити з дітьми та вразливими підлітками про вагу, не культивуючи в них почуття провини за потяг до “поганої” їжі.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…