Categories: Трагедії

Під час відпочинку від удару струмом загинув школяр

У Харківській області від удару струмом загинув 14-річний підліток. Трагедія сталася 13 серпня в селі Довжик Золочівської громади,

Про це повідомляють в поліції Харківської області.

Троє підлітків прийшли купатися на місцевий ставок. 14-річний хлопчик схопився за обірваний дріт, що висів, і отримав удар струмом.

Дитині намагалися допомогти, але вона померла на місці.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо обірваний дріт перебуває під напругою, дотик до нього може спричинити серйозний електрошок, що небезпечно для життя. Коли струм проходить через тіло людини, це може спричинити різні ефекти, включно з м’язовими судомами і серйозними травмами.

Легкий електрошок викликає неприємні відчуття, схожі з пекучим болем або поколюванням. Сильніші електрошоки призводять до м’язових судом, втрати свідомості або навіть зупинки серця.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

5 днів ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

1 тиждень ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago