facebook

У Львові побили трансгендерну військову, яка приїхала на похорон матері

15 серпня у центрі Львова гомофоби напали на трансгендерну військову Хелен, яка приїхала у відпустку за сімейними обставинами.

Про це повідомили на Instagram-сторінці КиївПрайд.

«Трансгендерна військова Хелен приїхала до Львова у відпустку за сімейними обставинами. Померла мама Хелен, і дівчина приїхала, щоб її поховати. В один з вільних вечорів у вівторок 15 серпня Хелен сиділа на вулиці в центрі міста, їла і розмовляла зі своїм хлопцем по відеозв’язку. До неї раптово підійшов незнайомий чоловік і почав агресивно спілкуватися. Хелен попросила його відійти, і в наступну секунду чоловік вдарив її в носа зі словами «Ти шо, п*дар?», — розповіли в організації.

Після першого удару Хелен втратила координацію. Далі послідувала ще серія ударів, поки дівчині не вдалося відійти на декілька метрів. Тоді Хелен вдалося частково зняти напад на відео.

«Сьогодні постраждала зняла побої і написала заяву. Чекаємо на розвиток подій і просимо Національну поліцію гідно відреагувати на цей жахливий випадок. Хелен служить уже три роки, і ми сподіваємося, що Україна забезпечить гідний захист нашій захисниці», — додали представники КиївПрайд.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також там звернулися до Омбудсмена Дмитра Лубинця та попросили прослідкувати за ситуацією.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KYIVPRIDE ️‍️‍⚧️ (@kyivpride)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...