Через війну результати освітнього процесу значно погіршилися. Найбільше постраждали українська мова та математика – ці предмети для дітей стали найбільш проблемними.
Джерело:
МОН
Подолання освітніх втрат стало одним з найбільших викликів української освіти. Прогалини у знаннях можуть серйозно вплинути на майбутнє дітей, тому вкрай необхідно наздогнати програму.
У першому півріччі минулого навчального року 15% закладів освіти працювали очно, 33% — дистанційно, 51% — змішано. Успішність учнів різко впала, тож МОН та ЮНІСЕФ розробили рекомендації, які дозволять організувати ефективні програми подолання освітніх втрат.
Найбільше постраждали показники з української мови, яка є основним предметом на всіх зрізах. Також суттєво знизилася успішність з математики, іноземної мови та інформатики.
Ми бачимо, що поступово втрачаємо розумовий потенціал нашої молоді, тож необхідно шукати шляхи для виправлення цієї ситуації,
– зазначили у МОН.
Раніше школам пропонували стати центрами з надолуження освітніх втрат. Для цього потрібно було створити команду та подати заявку до МОН.
Погода у вихідні буде не з приємних: очікуються суттєве зниження температури, дощі, а місцями навіть…
В "Резерв+" незабаром з'являться електронні відстрочки Електронні відстрочки від мобілізації з'являться у застосунку "Резерв+" вже…
За пенсію слід доплатити - які розцінки діють з 1 листопада 2024 року За пенсію…
ТЦК мають мобілізувати ще 300 тисяч осіб, щоб поповнити лави піхоти на фронті ТЦК у…
Пенсія-2024: що зміниться у листопаді Як інформують "ФАКТИ", у листопаді окремі категорії пенсіонерів отримають підвищені…
Названо області, в яких очікується складна погода З 4-го листопада в Україні буде мокрий сніг.…