Попри заборони місцевої влади, представники московської церкви вільно масово пройшлися Тернопільщиною і принесли свою фінансову підтримку попам Почаївської лаври.
Побачене шокувало Ірину Кошіль, яка на своїй сторінці в Фейсбуці поділилася емоціями від побаченого.
“Я досі не можу зрозуміти як таке може відбуватися у нас вдома, на західній Україні, на Тернопільщині, в Почаєві???? Після дев’яти років вій-nи, після півтора роки великої вій-nи, після всіх звірств, вбивств, руйнувань та знищень, нещасть і болю, які завдає щодня росія??????
Дивлячись на ці відео, просто хочеться кричати криком!!!!! Бо що з цими людьми не так???? Хоча людьми їх важко назвати, то сектанти і сатанисти!!!!! Інших слів просто не знаходжу.
Злість, огида і нетерпимість до тої маси, яка йде до російської церкви з російською мовою, російськими піснями і російськими вигуками!!!!!!
Так, я знаю, що кажуть прихильники мп на такі мої висловлювання, що я буду горіти в пеклі. Але насправді пекло це те, що роблять прихильники моспархату і ці “хрестоходці” з їхніми попами з нашою країною!!!!!”, – написала жінка.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…