facebook

“Ти будеш нашим Ангелом”. На Калущині попрощалися із 27-річним бійцем Миколою Джусом

Першого жовтня в селі Негівці Верхнянської громади Калуського району провели в останню путь молодшого сержанта, який загинув на Запорізькому напрямку.

У зв’язку із загибеллю військового у Верхнянській громаді було оголошено триденну жалобу з 29 вересня по 1 жовтня.

Першого жовтня Негівська громада з глибоким болем і сумом велелюдно зустріла і попрощалася із загиблим Героєм, розповів староста Негівського старостинського округу Микола Попович.

Микола Джус народився 2 серпня 1996 року в селі Негівці у сім’ї Юрія та Ірини. Ріс добрим, чуйним і допитливим, інформують “Вікна”.

Змалку батько і дідусь прищепили Миколі любов до техніки й рідної землі. Тому після закінчення 9 класу Негівської загальноосвітньої школи продовжив навчання у Войнилівському професійно-технічному училищі, де здобув професію тракториста-машиніста.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Батько мріяв, що син буде помічником, а згодом продовжить його справу.

 

Після закінчення училища у 2016 році Микола став до лав Української армії, де отримав звання молодшого сержанта та професію кінолога.

Згодом працював за кордоном та потай від рідних писав книгу, щоб згодом світ пізнав його як особистість.

З початку повномасштабного вторгнення росії повернувся в Україну і згодом став до лав ЗСУ, попри перенесену напередодні важку хворобу і намагання батьків зупинити.

На війні Микола Джус здобував нові навички, про що із захопленням розповідав рідним. Був безстрашним і мужнім, разом із побратимами мріяв діти до Перемоги.

Старший водій розвідувального відділення військової частини А2298 Микола Джус помер 25 вересня внаслідок отриманих поранень під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.

“Спочивай у мирі, юначе! Ти завжди будеш нашим Ангелом. Низький уклін, безмежна вдячність та вічна пам’ять. Щирі співчуття рідним! Вічна пам’ять і слава Герою! Слава Україні!” — йдеться в повідомленні земляків.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...