Categories: Гроші

Нацбанк встановив курс гривні в Україні на 4 жовтня — вперше після скасування фіксованого рівня

У перший день після скасування фіксованого курсу Нацбанком, рівень долара та євро суттєво не змінився.

Національний банк встановив офіційний курс гривні в Україні на 4 жовтня – вперше, після скасування фіксованого курсу, яке відбулося з 3 жовтня.

Відповідні дані оприлюднені на сайті регулятора.

Так, курс гривні до долара встановлено на рівні 36,5901 грн за 1 дол. У порівнянні з фіксованим курсом 36,5686 грн за 1 дол, що діяв з кінця липня 2022 року до 3 жовтня 2023 року, гривня подешевшала на 0,0215 грн за 1 дол.

Офіційний курс євро 4 жовтня становитиме 38,3263 грн за 1 євро проти 38,5177 грн за 1 євро 3 жовтня. Таким чином, гривня зміцніла на 0,1914 грн за 1 євро.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому, за даними “Інтерфакс-Україна”, курс на кінець торгів на міжбанку становив приблизно 36,61 грн за 1 дол. Обсяг торгів склав близько 540 млн дол., що приблизно на два порядки вище за обіг в попередні дні, коли діяв фіксований курс.

 

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago