Categories: Війна

Удар по селу Гроза на Харківщині: серед загиблих – 6-річний хлопчик, ще 6 людей поранені (фото)

Усі постраждалі – цивільні, мешканці с. Гроза.

У селі Гроза Куп’янського району на Харківщині, сьогодні внаслідок російського удару по кафе-магазину загинула 51 людина, зокрема, 6-річний хлопчик.

За інформацією голови Харківської ОВА, зазнали поранення 7 людей, один з них помер у лікарні.

Усі вони були госпіталізовані в медзаклади області.

“Серед поранених 6 жінок, більшість яких старше 50 років, та 55-річний чоловік. Дві жінки перебувають у важкому стані, стан решти постраждалих медики оцінюють як середньої тяжкості. Один з поранених, на жаль, помер у лікарні”, – повідомив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами Синєгубова, три дні, з 6 по 8 жовтня, в Харківській області будуть оголошені днями жалоби.

Речник обласного управління ДСНС Євген Василенко в ефірі телемарафону підтвердив, що серед загиблих є шестирічний хлопчик. За його словами, з-під завалів вилучили 58 людей, з них 51 — загиблі, 7 людей травмовані. Є ймовірність, що під завалами досі перебувають люди. Тривають пошукові роботи.

Василенко наголосив, що всі загиблі – цивільні.

За попередньою інформацією, усі постраждалі – мешканці с. Гроза.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

6 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago