До президентських виборів у Росії диктатор Володимир Путін навряд чи оголосить про ще одну мобілізацію.
Про це інформує Міноборони Британії у Twitter.
Президентські вибори у РФ заплановані на 17 березня 2024 року. Попри те, що Путін ще не оголосив про свою кандидатуру, є припущення, що передвиборча кампанія глави Кремля неофіційно розпочнеться у листопаді 2023 року.
«Хоча вибори в Росії зазнають втручання та контролю з боку Кремля, вони залишаються основним інструментом політичної легітимації», – йдеться у повідомленні.
Аналітики прогнозують, що передвиборча кампанія Путіна буде зосереджена на темі Росії як окремої цивілізації, яка потребує захисту від зовнішніх ворогів. Саме такий нарив російський диктатор використовує для виправдання дій держави та консолідації його агресивних дій.
«Напередодні виборів Кремль майже напевно прагнутиме звести до мінімуму непопулярні політичні кроки. Тому вкрай малоймовірно, що якусь подальшу хвилю мобілізації буде реалізовано до президентських виборів у березні 2024 року», – зазначають у Міноборони Британії.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…