Ним виявився 19-річний чоловік. Йому загрожує до 12 років в’язниці.
На Одещині правоохоронці затримали та повідомили про підозру чоловіку, який гвалтував дитину та знімав з нею порнографічні відео.
Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції області.
Як стало відомо, ще у 2021 році правоохоронці виявили 19-річного мешканця Одеського району, який вчиняв дії сексуального характеру відносно малолітньої місцевої жительки.
“В мобільному телефоні фігуранта, який слідчі направили на комп’ютерно-технічну експертизу, спеціалісти виявили відео-файли, що містили сцени дитячої порнографії. Серед різних відео, які зловмисник завантажив з мережі Інтернет, був також і медіа-файл за участі його малолітньої односельчанки, який до того ж він розповсюдив серед своїх знайомих. Правоохоронці встановили, що молодик, скориставшись складними життєвими обставинами сім’ї, у якій проживала дівчинка, за незначну винагороду знімав її в сексуальних сценах”, – розповіли в Нацполіції області.
Там також додали, що через нові обставини слідчі розпочали кримінальне провадження за частинами 1 та 3 статті 301-1 КК України та, за наявності достатніх доказів, під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури повідомили підозрюваному про підозру в умисному придбанні та зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження та у виготовленні, умисному зберіганні, розповсюдженні дитячої порнографії.
Зараз чоловік перебуває під цілодобовим домашнім арештом. Йому загрожує до 12 років в’язниці.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…