Українка відкрила музей у … підвалі США

Українка Марія Довганюк відкрила музей української культури у підвалі власного будинку в штаті Айова, США.

Жінка переїхала до Америки у 2005 році. З собою привезла сотні предметів української культури і мистецтва. Усі артефакти формила у вигляді музею. Про це пише СвітUA.

В експозиції Марії Довганюк: національний одяг, головні убори, карти сучасної і стародавньої України, репродукції відомих художників і їх портрети, фотографії рідного міста, посуд і одяг, вишиті рушники, ляльки-мотанки, обереги, писанки та інші предмети українського побуту.

“Ми говорили про це три роки. У цьому році я сказала – мені буде 60, потрібно зробити це як подарунок на мій день народження, і ми зробили”, – розповідає Марія Довганюк.

Гостям музею Марія розповідає про Київську Русь, великих українців, народні традиції. На завершення екскурсії жінка пригощає варениками та налисниками із сиром.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago