Новий український автобус готують до продажу в Європі. Ви повинні це побачити!

А084 «Тюльпан» — новий український автобус української корпорації «Еталон». Машина має довжину 10 м, ширину 2,34 м і висоту 3,0 м. Колісна база складає 5,0 м. Споряджена маса становить 8300 кг, а повна — 13000 кг. Передня підвіска коліс — залежна, ресорна, задня — ресорно-пневматична. Зараз автобус існує у двох примірниках.

Головна особливість авто полягає в шасі відомого голландського виробника DAF Trucks. Це шасі взято від середньотоннажника DAF LF і оснащене турбодизелем в 210 к. с. екологічного стандарту Євро-5.

До літа 2017 року на автобус корпорація «Еталон» обіцяє встановити двигун DAF стандарту Євро-6 і тоді А084 «Тюльпан» можна буде вільно продавати в країнах ЄС.

Популярне: Заступник голови Нацбанку повідомив погані новини для українців​

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цю машину вперше показали на найбільшій міжнародній виставці комерційних автомобілів IAA 2016 у Ганновері, де вона викликала великий інтерес.

annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

2 тижні ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

4 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 місяць ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 місяць ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

1 місяць ago