В Тернопільській області знайшли мертвою жінку. Про бездиханне тіло повідомили сусіди на спецлінію “102”. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.
“Кровотечі, зламані ребра та забої внутрішніх органів – усе це стало причиною смерті жительки села Старий Збараж. З такими травмами жінка прожила три дні. До медиків не зверталася і як наслідок – втратила свідомість та померла. ” повідомили сусіди”, – йдеться в повідомленні.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірок стало відомо, що потерпіла за життя зловживала спиртними напоями та вела антисоціальний спосіб життя.
“Потерпілу оглядав судово-медичний експерт. На тілі жінки він виявив численні травми та синці. А уже після розтину стало відомо, що причина смерті – ушкодження, отримані кілька днів перед смертю”, – каже начальник СКП відділення поліції N4 (м. Збараж) Віталій Пахлан.
Підозрюваного розшукали та затримали. Чоловік у скоєному зізнався. Він каже, що травмував дружину через ревнощі.
Йому уже оголосили підозру відповідно до частини 2 статті 121 ККУ. Триває слідство.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…