Заступник глави Нацполіції – очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін помітив у нардепа Володимира Парасюка, у якого вчора був конфлікт із правоохоронцями у Слов’янську, несправжні ушкодження.
Про це повідомив Аброськін у своєму Facebook.
“Буквально 20 хвилин тому “народний артист” Володимир Парасюк приїхав на “редут” в Бахмут. Зайшов в намет, завдав “сценічний грим” і вже звідки вийшов в бинтах – на ліву руку одягнув пов’язку для підтримки руки”, – повідомив Аброськін.
Він повідомив, що за півгодини до своєї появи на редуті Парасюк був в Бахмутськой міській лікарні, де йому діагностували – потертості на ліктьових суглобах рук.
“Шоу імені Парасюка” триває. Скоро в інтернеті з’являться знімки “Вова в бинтах”, – констатував заступник голови поліції.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…