facebook

Військовий застрелив свого командира, а тоді покінчив життя самогубством

У Миколаївській області 7 січня військовослужбовець застрелив заступника командира роти. Після цього він здійснив самогубство. Нині правоохоронці розслідують інцидент.

Про це повідомив керівник Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Андрій Кльопов у коментарі «Суспільному».

«Ми отримали інформацію, що військовослужбовець — старшина — застрелив зі своє штатної зброї АК-74 заступника командира роти. Орієнтовно, здійснивши шість пострілів, після чого здійснив самогубство», — каже Кльопов.

Він зауважив, що правоохоронці оглянули місце події, допитали свідків та зареєстрували кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство».

Інцидент стався в одному з підрозділів 35 окремої бригади морської піхоти, розповів очільник служби зв’язків з громадськістю бригади Сергій Козачинський. Він каже, що військові померли в одному з пунктів тимчасової дислокації на Миколаївщині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У бригаді зазначили, що вже призначили службове розслідування. Нині обставини зʼясовуються.

Як каже Козачинський, обидва військовослужбовці нещодавно приєдналися до підрозділу морської піхоти — були мобілізовані. Вони перебували в тилу і не брали участі у виконанні бойових завдань. Один із них забезпечував усім необхідним особовий склад, інший — виконував обов’язки морально-психологічного забезпечення.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...