Categories: ДТП

На Прикарпатті сталася аварія за участі потяга — є постраждалий

Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 січня на нерегульованому залізно-дорожньому переїзді у селі Ямниця Івано-Франківського району.

Аварія відбулася за участі легкового автомобіля та пасажирського потяга, інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Рятувальники за допомогою гідроінструменту деблокували постраждалого з понівеченої автівки та передали медикам.

Також на місці ДТП надзвичайники від’єднали клеми акумуляторної батареї транспортного засобу, щоб недопустити загоряння.

Поліція поки що не оприлюднила подробиць аварії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Саша

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago