facebook

“Мороз у -14 градусів знову пре у ці області, прогноз синоптиків сколихнув Україну”: хлине потужний снігопад і дощ

Синоптики говорять про те, що попри певне підвищення температури щодо норми, загалом українцям варто бути готовими до морозів і сінгопадів.

Як інформує “Фокус”, із середини тижня в Україні відбудеться поступове підвищення температури повітря через циклонічну діяльність та слабко виражених атмосферних фронтів, розповів метеоролог Ігор Кібальчич.

Метеоролог Ігор Кібальчич повідомив, що протягом тижня у більшості областей України йтиме сніг та мокрий сніг. Про це повідомили в meteoprog.

Він зазначив, що у середньому температурний фон буде вищим за норму на 3-6 градусів. Початок тижня буде холодним у північних та східних регіонах через вплив арктичних повітряних мас, проте вже із середини тижня відбудеться поступове підвищення температури повітря через циклонічну діяльність та слабко виражених атмосферних фронтів.

“Переважання поля зниженого тиску сприятиме випаданню снігу та мокрого снігу у другій половині тижня. У західних та південних областях часом опади спостерігатимуться у вигляді дощу та мряки. Не виключені тумани, а також налипання мокрого снігу”, — сказав Ігор Кібальчич.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Прогноз погоди на 23 січня

Вночі у західних областях, вдень також у північних та місцями центральних областях, очікується сніг, мокрий сніг, на заході місцями з дощем. На дорогах буде ожеледиця. Переважатиме південно-західний вітер, 5-10 метрів за секунду. Температура повітря вночі буде від -2 до -7 градусів, вдень від -2 до +3, на сході вночі від -8 до -14, а вдень від -2 до -7 градусів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...