Подробиці
На дорогах іноді можна виявити водіїв, які не проти висловити своє незадоволення взаємодією з іншими учасниками руху, чи то пішоходом, якого неочікувано обгоняють, чи водієм, якого підрізають. Проте, така поведінка не завжди знаходить підтримку, і у деяких випадках такі водії можуть стати об’єктом серйозних покарань.
Ситуації конфліктів на українських дорогах відбуваються досить часто, але в більшості випадків обмежуються лише усною суперечкою між учасниками руху, і всі розходяться своїми шляхами. У нашій країні відсутні штрафні санкції за образування іншого учасника руху, хоча в Німеччині такий принцип діє. Отже, українські водії можуть не стикатися з юридичними наслідками за конфліктну поведінку на дорозі, що відрізняється від країн, де існують відповідні законодавчі обмеження та штрафні санкції.
Про це повідомляє сайт Знай.ua.
Так, у Німеччині на законодавчому рівні встановлено заборону на образливу поведінку за кермом. Водіям заборонено вчиняти будь-що, що може образити іншого учасника руху — від лайки до демонстрації жестів або підняття середнього пальця.
За такі порушення передбачені штрафні санкції у розмірах від 100 до 4000 євро, що еквівалентно від 4 до 160 тисяч гривень. Ступінь серйозності покарання залежить від різноманітних чинників, включаючи ступінь суспільної небезпеки. Важливо, щоб українці, які вирішили переселитися до Німеччини на власному транспорті під час повномасштабної війни, були ознайомлені із цими штрафами.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…