facebook

Від чого залежить перемога України у війні: Сирський назвав умову

Олександр Сирський побував на Запорізькому напрямку, там протистояння дронів і РЕБ вийшло на перший план, ворог продовжує атакувати в районах Роботиного і Вербового, але без особливого успіху.

Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу.

Про це повідомив у Telegram головнокомандувач Олександр Сирський, перебуваючи 14 березня на Запорізькому напрямку.

Play Video
“Продовжив роботу в бригадах, які тримають оборону на Запорізькому напрямку. Оперативна обстановка в цьому районі знаходиться під нашим контролем. Ворог продовжує атакувати наші позиції в районах Роботине, Вербове, але без особливого успіху. Бойові дії характеризуються численним застосуванням дронів всіх типів у поєднанні з вогнем артилерії та мінометів”, – розповів він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Олександр Сирський підкреслив, що нарешті вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконували бойові завдання на передовій.

“Позитивом є те що, не зважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів. В ході роботи прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад”, – резюмував він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...