Categories: Війна

Два роки вважався зниклим безвісти: На Прикарпатті поховають воїна Володимира Харука

У селі Рудники Заболотівської громади, що на Івано-Франківщині, поховають військовослужбовця Володимира Харука. Боєць воював у складі полку “Азов”. Разом із побратимами під час повномасштабного вторгнення РФ обороняв Маріуполь.

Про це розповів “Суспільному” голова Заболотівської громади Петро Маліборський/

З його слів, Володимир Харук народився 27 липня 1999 року. Проживав у селі Рудники.

На строкову службу чоловіка мобілізували у 2019 році в Національну гвардію України.

“Спочатку Володимир служив у Кривому Розі. А у 2020 році підписав контракт і пішов до 12 бригади оперативного призначення, яка на той час дислокувалася в Маріуполі та належала до полку “Азов”, — говорить Петро Маліборський.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Володимир Харук загинув у бою 29 березня 2022 року під час оборони Маріуполя. Його знайшли через майже два роки.

“Минулого тижня нам повідомили, що Володимира Харука знайшли та ідентифікували. Зараз тіло полеглого воїна везуть додому. Його поховають на кладовищі у селі Рудники”, — каже Петро Маліборський.

Володимира Харука Зеленський посмертно нагородив орденом “За мужність” III ступеня.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago