До Міжнародного дня щастя, який відзначається 20 березня, соціологічна група незалежних експертів ООН подала доповідь World Happiness Report 2017, так званий світовий рейтинг щастя, першу сходинку в якому посіла Норвегія, пише “Обозреватель”
Норвежці дуже люблять і цінують море. Жити вважають за краще не далі 200-300 метрів від води. Ті, хто живе в глибині країни, все одно купують другий будиночок біля моря. Човни або катери є у 80% населення.
Основний засіб пересування в Норвегії – велосипеди. Норвежці віддають перевагу такому виду транспорту за будь-якої погоди, а на вулицях можна зустріти велосипедистів різного віку.
Найхолодніший зимовий місяць у Норвегії – березень, коли випадає сніг, починаються морози і ожеледь. У грудні ж навпаки, можна зустріти ще квітучі троянди.
Норвегія досі є справжнім королівством, в якому є король і королева. У країні панує монархія, яка дуже цінується і оберігається, незважаючи на те, що політичною владою володіє парламент. Жителі дуже пишаються тим, що зберегли королівську сім’ю.
Згідно із законом, будь-який житель країни і її гість має право безперешкодного проходу до всіх природних ресурсів без обмежень: в лісі, на воді. Ви можете гуляти і плавати скрізь, де захочете. Якщо територія приватна, із ввічливості бажано запитати господарів дозволу на неї зайти.
Продукти в Норвегії відрізняються високою якістю. Особливо молочні.
Середня зарплата у норвежців складає до 5-7 тис. євро на місяць.
Життя тече дуже спокійно і розмірено. Працювати норвежці починають приблизно з 10 ранку, а до 16-ти вже закінчують. У вихідний відкриті тільки ресторани та супермаркети.
Зустріти на вулицях людей, які просять милостиню, – велика рідкість. Винятком бувають лише великі міста, і майже завжди “жебраком” виявиться іммігрант.
Польоти на літаку всередині країни, а також за її межі дуже дешеві. При цьому якість сервісу вище, ніж у популярних європейських авіакомпаній.
Згідно з доповіддю експертів ООН, Україна в світовому рейтингу щастя посідає 132 позицію з 155 включених до рейтингу країн. Поряд з нею розташувалися Гана і Уганда.
Якщо ж говорити про десятку лідерів, тоді це Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
Студентам відмінили відстрочки - хто потрапляє під мобілізацію Як стало відомо, що деяким студентам відмінили…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…
ТЦК може через суд позбавляти водійських прав тих, хто ухиляється від мобілізації ТЦК може через…
Пенсія не менше 8000 грн - українців порадували оновленням Пенсія не менше 8000 грн -…