До Міжнародного дня щастя, який відзначається 20 березня, соціологічна група незалежних експертів ООН подала доповідь World Happiness Report 2017, так званий світовий рейтинг щастя, першу сходинку в якому посіла Норвегія, пише “Обозреватель”
Норвежці дуже люблять і цінують море. Жити вважають за краще не далі 200-300 метрів від води. Ті, хто живе в глибині країни, все одно купують другий будиночок біля моря. Човни або катери є у 80% населення.
Основний засіб пересування в Норвегії – велосипеди. Норвежці віддають перевагу такому виду транспорту за будь-якої погоди, а на вулицях можна зустріти велосипедистів різного віку.
Найхолодніший зимовий місяць у Норвегії – березень, коли випадає сніг, починаються морози і ожеледь. У грудні ж навпаки, можна зустріти ще квітучі троянди.
Норвегія досі є справжнім королівством, в якому є король і королева. У країні панує монархія, яка дуже цінується і оберігається, незважаючи на те, що політичною владою володіє парламент. Жителі дуже пишаються тим, що зберегли королівську сім’ю.
Згідно із законом, будь-який житель країни і її гість має право безперешкодного проходу до всіх природних ресурсів без обмежень: в лісі, на воді. Ви можете гуляти і плавати скрізь, де захочете. Якщо територія приватна, із ввічливості бажано запитати господарів дозволу на неї зайти.
Продукти в Норвегії відрізняються високою якістю. Особливо молочні.
Середня зарплата у норвежців складає до 5-7 тис. євро на місяць.
Життя тече дуже спокійно і розмірено. Працювати норвежці починають приблизно з 10 ранку, а до 16-ти вже закінчують. У вихідний відкриті тільки ресторани та супермаркети.
Зустріти на вулицях людей, які просять милостиню, – велика рідкість. Винятком бувають лише великі міста, і майже завжди “жебраком” виявиться іммігрант.
Польоти на літаку всередині країни, а також за її межі дуже дешеві. При цьому якість сервісу вище, ніж у популярних європейських авіакомпаній.
Згідно з доповіддю експертів ООН, Україна в світовому рейтингу щастя посідає 132 позицію з 155 включених до рейтингу країн. Поряд з нею розташувалися Гана і Уганда.
Якщо ж говорити про десятку лідерів, тоді це Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…