У Раді поділилися, на якій стадії законопроєкт про мобілізацію
Після голосування в парламенті за законопроєкт про мобілізацію в першому читанні депутата подали понад 4 тисячі правок до документа і їх треба було розглянути членам Комітету ВРУ з нацбезпеки. Нардеп Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі Залізний нардеп поділився, на якій стадії перебуває процес розгляду правок.
Він написав, що нарешті члени Комітету розглянули всі подані правки. Їх було 4269. Фактично, зазначив Железняк, вони змогли на 100% їх усі розглянути.
Але це не означає, що законопроєкт про внесення змін до процесу мобілізації вже можна подавати до Ради на голосування до другого читання.
Депутат поділився, що на документ ще чекає пара етапів до того, як за нього проголосують. Зокрема, ще доведеться розглянути додаткові комітетські виправлення.
За словами Железняка, це також досить довго. Крім цього, ще потрібно рішенням Комітету затвердити всю таблицю.
Тому він прогнозує, що лише через 2 тижні законопроєкт про мобілізацію можуть розглянути у залі Верховної Ради. При цьому Желєзняк вважає, що навряд чи знайдеться хтось, хто захоче затягувати час із правками.
Це означає, що до середини квітня депутати можуть лише проголосувати за документ, а ще потрібен час, щоб він набув чинності.
Отже, у чоловіків, які ухиляються від мобілізації, ще є час, щоб добровільно сходити до ТЦК. Потім вже за ухилення від мобілізації можуть запровадити жорсткіші заходи.
Раніше депутат Вадим Івченко ділився, що із законопроєкту прибрали обмеження для ухилянтів з управління транспортом та блокування рахунків. Але оскільки офіційний документ ще не подавали, все ще може змінитися.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…