У Житомирській області 23-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві двох людей, зґвалтуванні, розбійному нападі, знищенні майна шляхом підпалу та незаконному заволодінні транспортним засобом.
Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі, пише ТСН.
За даними слідства, 23-річний житель Житомира зустрів у міському парку 37-річну місцеву жительку та переслідував її дорогою додому. Жінка проживала разом із 13-річною донькою.
Дочекавшись доки жінка засне, засуджений проник до квартири потерпілих та зґвалтував жінку. У подальшому він побачив дитину, розбудив її та, погрожуючи ножем, змусив показати, де лежать ювелірні прикраси.
“Аби захиститися, дівчинка вдарила нападника ножем у спину. Натомість той збив її з ніг та завдав численних ножових поранень, що призвели до смерті дитини. Потім накинувся з ножем і на матір. Засуджений намагався приховати сліди злочинів. Відкрив пальник газової плити та запалив свічку – квартира зайнялася. Після цього викрав у потерпілої автомобіль, який у подальшому підпалив у полі”, – йдеться у повідомленні.
Під час затримання він перебував у стані наркотичного сп’яніння.
На вирок чоловік очікував під вартою. Також він має відшкодувати рідним загиблих понад 5,5 млн грн моральної і матеріальної шкоди.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…