Близько 17:30 її серце зупинилось
Понад дві доби медики боролись за життя Мичак Ілони, яка тяжко травмувалась в автопригоді. Однак сьогодні близько 17:30 її серце зупинилось.
Дівчина навчалася у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка, мріяла стати вчителькою. Тієї фатальної ночі брат та бабуся поїхали її забирати з потяга. На жаль, усі — загинули.
Кадри порятунку дівчини з автівки, яку прошив відбійник:
Нагадаємо, 6-го квітня, близько 02:30 між населеними пунктами Клесів та Федорівка водій автомобіля «Volkswagen Golf», 20-річний житель села Вири, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та врізався у відбійник, який наскрізь прошив легковик.
Від отриманих травм на місці події загинув керманич та його 67-річна бабуся. Рідну 19-річну сестру госпіталізували до реанімації, однак життя її врятувати не вдалося.
Триває досудове розслідування.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…