В Україні весна!
За повідомленням народного синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 10 квітня, сухо, тепло та яскраво. Температура повітря протягом дня становитиме в переважних показниках +12 – +25 градусів. А Краєвиди так і манитимуть на відпочинок природніми просторами. Все більше хочеться вдихати весняного повітря, фотографуватися на фоні білих абрикос, збирати перші первоцвіти.
А от з 11 квітня температура знизиться. І не пощастить найбільше західним та північним областям, а також Вінниччині. Синоптик вказує на максимальні +15 – +19. А південь, схід та більшість центральних регіонів ще зможуть насолодитися теплом. А в суботу зустрічаємо перший дощ. Він омине тільки південну частину країни.
Тож до суботи рекомендуємо встигнути вимити вікна, причепурити квітники та навести лад на грядках. Бо вже цими вихідними матимете змогу гарно відпочити, але вже вдома.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…