facebook

За добровільну явку у ТЦК: чоловікам дадуть солідну відстрочку – несподіваний бонус нової мобілізації

За добровільну явку до ТЦК чоловікам дадуть хорошу відстрочку


Згідно з новим законом про мобілізацію, який ухвалили зовсім недавно у Верховній Раді, стало неможливо уникнути призову для чоловіків в Україні. Проте, деякі з них зможуть отримати відстрочку на два місяці. Про це повідомляє РБК-Україна.

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила новий закон про мобілізацію. Він передбачає великі штрафи для ухилянтів. Також він зобов’язує всіх українських чоловіків віком 25-60 років стати на військовий облік протягом двох місяців після набрання чинності законом. Якщо вони цього не зроблять, їх буде оголошено у розшук.

Усіх чоловіків призовного віку закон зобов’яжуть мати при собі військово-облікові документи. Вимагати їхні пред’явлення тепер зможуть не лише співробітники ТЦК та поліцейські, а й навіть прикордонники.

Нагадаємо, щоб стати на військовий облік, незабаром не обов’язково приходитиме до Територіальних центрів комплектування особисто. Це можна буде зробити через спеціальний додаток призовника, проте він ще перебуває на стадії розробки.

Якщо чоловік прийде до ТЦК добровільно, йому нададуть два місяці відстрочки для вирішення особистих справ та підготовки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Порядки почнуть розсилати поштою. У разі відмови підтвердити отримання повістки або якщо листоноша взагалі не вдасться це зробити, ТЦК може звернутися до суду. Такому громадянинові у судовому порядку можуть заборонити використання власного транспортного засобу до припинення дії мобілізації у країні.

При цьому великих та середніх чиновників закон про мобілізацію не торкнеться взагалі. По ньому “бронь” від служби в армії нададуть:

– чиновникам категорії “А”;

– головам обласних та районних рад;

– сільським селищним та міським головам;

– а також 50% чиновників категорії “Б” та органів місцевого самоврядування.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...