facebook

Дoлaр тa єврo лeтять ввeрх – дe ж мeжa: бaнки тa oбмiнки рiзкo змiнили курс вaлют

Девальвація гривні!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 22 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,7879 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,3821 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Поведінка Нацбанку та цінники його продажу долара під час проведення інтервенцій у період минулого тижня показали ринку, що НБУ був «не особливо проти» певної девальвації гривні на період основних розрахунків кампаній з бюджетом за податками та митними зборами, частково прив’язаними до офіційного курсу. Таким чином, Національний банк України дещо підіграв як експортерам, які змогли у цей момент продати свою валюту дорожче, так і фіскалам із митниками, які могли отримати більше гривні до бюджету за рахунок зростання офіційного курсу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Але подібне зростання котирувань міжбанку, офіційного курсу та курсу обмінників має суттєвий негатив. Зростання курсу негайно буде закладено до цінників бізнесу на товари та послуги, особливо пов’язаних з імпортом. А це суттєво вдарить по показниках інфляції, зниженням якої до рекордно низьких 3,2% так пишається сьогодні Нацбанк.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...