Українців масово позбавлять субсидій: хто залишиться без допомоги вже з травня

Подробиці

Хто з українців може лишитися без субсидії уже з 1 травня
З 1 травня субсидія перепризначається на неопалювальний сезон. Більшість субсидіантів продовжать отримувати допомогу, але деяким громадянам виплати можуть припинити. Про це повідомляє dnepr.info.

Субсидія призначається українцям 2 рази на рік – на опалювальний та неопалювальний сезон. Для більшості одержувачів допомоги з приходом тепла нічого не змінюється, крім розміру субсидії. Водночас низка громадян може втратити своє право на виплати.

Так, з 1 травня багатьом субсидіантам продовжать виплати автоматично, але деяким доведеться повторно подати заяву та декларацію. Втім, можуть бути й ті, хто втратить право на “літню” субсидію.

Житлову субсидію можуть скасувати, якщо споживач порушує правила її отримання. Наприклад, не продовжать допомогу особам, які нагромадили борги за комуналку на суму понад 680 гривень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також відмовлять у допомозі особам, які почали більше заробляти або, якщо в домогосподарстві прописаний повнолітній, який не працює та не навчається.

Ще скасувати субсидію можуть тим, хто нещодавно здійснив купівлю вартістю понад 50 тисяч гривень або накопичив на депозитному рахунку понад 100 тисяч гривень.

Це лише деякі з популярних причин, через які Пенсійний фонд може відмовити в субсидії на новий період.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago