Війна в Україні триває третій рік, і весь цей час відбувається активна мобілізація військовозобов’язаних чоловіків. ТЦК безперервно займаються мобілізацією та підготовкою українських чоловіків до військової служби, і жоден із центрів комплектування не зменшував оборони у своїй роботі. Однак тепер відзначився Черкаський ТЦК та призупинив прийом документів.
Докладніше про те, що у ТЦК раптово припинили прийом документів, інформує tehnofan.com.ua.
Йдеться про зупинення прийому документів на відстрочку від військової служби. Вважається, що ця ситуація пов’язана з новим мобілізаційним законом, який набуде чинності 18 травня.
У документі, опублікованому Командуванням Черкаського ОМТЦК та СП, містяться відомості про те, що в новому мобілізаційному законі встановлено нові правила відстрочення від мобілізації для чоловіків. Тому в документі пояснюється, що це рішення прийняте, щоб допомогти людям уникнути зайвих проблем з огляду на зміни умов для надання відстрочки відповідно до нового закону.
Також представники Черкаського територіального центру кадрів рекомендують військовозобов’язаним чоловікам, при зверненні в період зупинення прийому документів, мати при собі документи, що підтверджують їхнє право на відстрочку, щоб використовувати їх у разі потреби уточнення облікових даних.
Відомо, що після 20 травня ТЦК відновлять стандартну процедуру прийому документів на відстрочку, як і прописано новим мобілізаційним законом.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…